Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли подавать налоговую отчетность, в случае когда предприятие не осуществляет хозяйственную деятельность?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.06.2011
Утратил силу

? Чи потрібно подавати податкову звітність, у випадку коли підприємство не провадить господарської діяльності?

 

Фахівці ДПІ у Голосіївському районі м. Києва зазначили, що відповідно до п. 49.2 ПКУ платник податків зобов'язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації, розрахунки щодо окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник господарську діяльність у звітному періоді. Додатки до податкової декларації є її невід'ємною частиною.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос