Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какие особенности расчета больничных и отпусков работникам со свободным графиком работы (т.е. когда количество отработанного времени за день, неделю, месяц может меняться)?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 06.09.2011
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Курсор-Аудит»
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Які особливості розрахунку лікарняних та відпусток працівникам з вільним графіком роботи (тобто коли кількість відпрацьованого часу за день, тиждень, місяць може змінюватися)?

 

Такий режим роботи, як зазначено у запитанні, можна визначити як роботу за підсумованим обліком робочого часу.

Згідно із ст. 61 КЗпП на безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях, а також в окремих виробництвах, цехах, дільницях, відділеннях і на деяких видах робіт, де за умовами виробництва (роботи) не може бути додержана встановлена для даної категорії працівників щоденна або щотижнева тривалість робочого часу, допускається за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації запровадження підсумованого обліку робочого часу з тим, щоб тривалість робочого часу за обліковий період не перевищувала нормального числа робочих годин.

Підсумований облік робочого часу кожного працівника здійснюється за табелем виходів на роботу та затвердженим графіком роботи (змінності) за обліковий період.

У табелі обліку використання робочого часу для нарахування заробітної плати робляться відмітки про фактично відпрацьований працівниками час.

Опрос