Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каким образом (путем заполнения какой декларации/уточняющего расчета) предприятие обязано исправить ошибку, выявленную после 01.07.2011 г.?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 01.08.2011

Яким чином (шляхом заповнення якої декларації/уточнюючого розрахунку) підприємство зобов'язано виправити помилку, виявлену після 01.07.2011 р.?

 

Платник податку, який виправляє помилки, допущені до набрання чинності розділом ІІІ «Податок на прибуток підприємства» ПКУ, має надати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом ДПАУ від 28.02.2011 р. № 114, з відповідною позначкою у рядку «уточнююча».

Якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним контролюючим органом, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам цього Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання (п. 46.4 ПКУ). При цьому виключний перелік підстав для неприйняття звітності наведено у статті 48 ПКУ

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос