Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Банк приобрел недвижимость в IV квартале 2009 года с целью последующей продажи. НДС не отражали. Продают недвижимость сейчас – во II квартале 2011 года. Как быть с налоговой накладной? Следует ли подавать уточненные декларации или есть другие способы разрешения проблемы?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 17.06.2011
Утратил силу

Банк придбав нерухомість у IV кварталі 2009 року з метою наступного продажу. ПДВ не відображали. Продають нерухомість зараз – у II кварталі 2011 року. Як бути з податковою накладною? Потрібно подавати уточнені декларації чи є інші способи вирішення проблеми?

 

Відповідно до пункту 198.6 статті 198 розділу У Податкового кодексу України у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати виписки податкової накладної.

Для банківських установ при одержанні ними права власності на заставне майно з метою подальшого продажу таке право зберігається до моменту продажу такого заставленого майна.

На інші операції з постачання, які здійснюються банківськими установами, розповсюджуються загальні правила формування податкового кредиту.

Опрос