Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как правильно документально оформить операцию по продаже металлолома, оприходованного от списания основных средств? Нужно ли выписывать налоговую накладную с указанием «без НДС» и включать в декларацию, а также подавать форму 1-ПП с указанием кода льготы?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 17.06.2011
Утратил силу

Як правильно документально оформити операцію з продажу металобрухту, оприбуткованого від списання основних засобів? Чи потрібно виписувати податкову накладну із вказівкою «без ПДВ» і включати в декларацію, а також подавати форму 1-ПП із зазначенням коду пільги?

 

Відповідно до пункту 15 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання відходів і брухту чорних і кольорових металів, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Відповідно до норм Податкового кодексу України та Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.2010 р. № 969 передбачено, що для операцій, які звільнені від оподаткування, складаються окремі податкові накладні.

При цьому у податковій накладній робиться запис «Без ПДВ» з посиланням на відповідний пункт або підпункт Кодексу.

Вказана накладна заноситься до реєстру виданих податкових накладних за відповідний звітний період, а також відображається у декларації (рядок 5) та формі 1-пп із зазначенням коду пільги.

Опрос