Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Фирма предоставляет консультационные услуги. При изменении юридического адреса свидетельство плательщика НДС было сдано в налоговую, но новое не получено. Из реестра плательщиков НДС фирма не исключена. В связи с подписанием Президентом законопроекта № 8321, могу ли я пользоваться при заключении договоров данными «старого» свидетельства?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 17.06.2011
Утратил силу

Фірма надає консультаційні послуги. При зміні юридичної адреси свідоцтво платника ПДВ було здано до податкової, але нове не отримано. З реєстру платників ПДВ фірма не виключена. У зв'язку з підписанням Президентом законопроекту № 8321, чи можу я користуватися при укладенні договорів даними «старого» свідоцтва?

 

У разі зміни місцезнаходження платника податку на додану вартість така особа підлягає перереєстрації, а його свідоцтво заміні. Для проведення такої перереєстрації платник зобов’язаний у двадцятиденний строк подати до податкового органу, в якому він перебуває на обліку, реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» та протягом десяти робочих днів отримати нове свідоцтво.

При цьому, дата реєстрації платником податку не змінюється, а датою початку дії нового свідоцтва та датою анулювання старого свідоцтва є останній день строку – 10 робочих днів від дня подання заяви.

На період перереєстрації до початку дії нового свідоцтва платник податку використовує реквізити старого свідоцтва, яке податковий орган зобов’язаний повернути платнику на його вимогу.

Для з’ясування питання, чи оформлялось нове свідоцтво у зв’язку із зміною місцезнаходження, та його отримання в разі оформлення, необхідно звернутись до органу державної податкової служби, в якому платник податку перебуває на обліку.

Опрос