Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правомерно ли предоставить ежегодный отпуск по желанию работника в середине месяца, запланированного по графику очередности отпусков?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 17.06.2011
Утратил силу

? Чи правомірно надати щорічну відпустку на бажання працівника в середині місяця, запланованого за графіком черговості відпусток?

 

Заступник директора Департаменту заробітної плати та умов праці – начальник відділу Міністерства соціальної політики України Т. Сташків нагадала про черговість надання відпусток, визначену в ст. 10 Закону про відпустки, та зазначила, що законодавством не визначено, як саме у графіку має бути визначено період надання відпустки.

Графіками відпусток, як правило, визначається місяць початку використання відпустки (інколи у графіку зазначається два місяці: місяць початку відпустки і місяць її закінчення). Значно рідше зазначається конкретна дата початку відпустки.

Опрос