Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нахожусь в отпуске по уходу за ребенком до трех лет. У меня двое детей (2003 и 2008 г. рождения). Имею ли право, находясь в таком отпуске, воспользоваться дополнительным социальным отпуском по ст. 19 Закона Украины «Об отпусках»?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 17.06.2011
Утратил силу

? Перебуваю у відпустці для догляду за дитиною до трьох років. У мене двоє дітей (2003 і 2008 р. народження). Чи маю право, перебуваючи в такій відпустці, скористатися додатковою соціальною відпусткою за ст. 19 Закону України «Про відпустки»?

 

Головний спеціаліст Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України В. Коркушко зазначила, що оскільки відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та додаткова відпустка працівникам, які мають дітей (ст. 19 Закону про відпустки), належать до виду соціальних відпусток, установлених ст. 4 Закону про відпустки, то жінка, перебуваючи в соціальній відпустці по догляду за дитиною до трьох років, не має права на соціальну відпустку, передбачену ст. 19 Закону про відпустки.

Переривання відпустки для догляду за дитиною до трьох років для отримання додаткової соціальної відпустки, передбаченої ст. 19 Закону про відпустки, законодавством не передбачено

Опрос