Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие планирует продать производственные и непроизводственные основные средства. Как отражаются такие операции в налоговом и бухгалтерском учете после 01.04.2011 г.?

АФ "Де Візу"
Вопросы-ответы от 14.06.2011
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Де Візу»
Е-mail: info@devisu.kiev.ua
http://www.devisu.ua
Тел. (044) 270-54-44

? Підприємство планує продати виробничі та невиробничі основні засоби. Як відображаються такі операції у податковому та бухгалтерському обліку після 01.04.2011 р.?

 

З дати набрання чинності розділом ІІІ «Податок на прибуток підприємств» ПКУ змінився порядок визначення результату продажу основних засобів у податковому обліку підприємства.

Згідно з п. 146.13 ПКУ сума перевищення доходів від продажу або іншого відчуження над балансовою вартістю окремих об'єктів основних засобів (прибуток) включається до доходів платника податку, а сума перевищення балансової вартості над доходами від такого продажу або іншого відчуження (збиток) включається до витрат платника податку.

Опрос