Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Включается ли в состав расходов, которые учитываются при исчислении объекта налогообложения, амортизация основных средств (нематериальных активов), приобретенных до 01.04.11 у физических лиц – предпринимателей, которые находились на упрощенной системе налогообложения (едином налоге)?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 23.05.2011

? Чи включається до складу витрат, які враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, амортизація основних засобів (нематеріальних активів), придбаних до 01.04.11 у фізичних осіб – підприємців, що перебували на спрощеній системі оподаткування (єдиному податку)?

 

Фахівці інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби зазначили, що п. 6 підр. 4 р. XX ПКУ не містить жодних застережень щодо невключення об'єктів основних засобів (нематеріальних активів), придбаних до 01.04.2011 р. у фізичних осіб – підприємців, що перебували на спрощеній системі оподаткування, до переліку об'єктів основних засобів, інших необоротних та матеріальних активів з метою амортизації.

Таким чином, якщо за даними інвентаризації, проведеної станом на 1 квітня 2011 року, до переліку основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів за групами відповідно до п. 145.1 ПКУ з метою нарахування амортизації включені основні засоби (нематеріальні активи), придбані у фізичних осіб – підприємців, що перебували на спрощеній системі оподаткування, то амортизація таких основних засобів (нематеріальних активів) враховується у складі витрат при обчисленні об'єкта оподаткування у порядку, визначеному ст. 138 ПКУ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос