Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как облагаются НДС проектные работы? Относятся ли они к инжинирингу и действуют ли для них положения пп. 196.1.14 НКУ? Как следует понимать и применять нормы данного подпункта? Какие услуги не являются объектом налогообложения в соответствии с пп. «в» п. 186.3 НКУ?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Як оподатковуються ПДВ проектні роботи? Чи відносяться вони до інжинірингу і чи діють для них положення пп. 196.1.14 ПКУ? Як слід розуміти і застосовувати норми даного підпункту? Які послуги не є об’єктом оподаткування згідно з пп. «в» п. 186.3 ПКУ?

 

Відповідно до підпункту 14.1.85 пункту 14.1 статті 14 розділу ІІ Податкового кодексу (далі – Кодекс) інжиніринг – надання послуг (виконання робіт) із складення технічних завдань, проектних пропозицій, проведення наукових досліджень і техніко-економічних обстежень, виконання інженерно-розвідувальних робіт з будівництва об'єктів, розроблення технічної документації, проектування та конструкторського опрацювання об'єктів техніки і технології, надання консультації та авторського нагляду під час монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також надання консультацій, пов'язаних із такими послугами (роботами).

Таким чином, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість тільки ті інжинірингові послуги, які визначені підпунктом 14.1.85 пункту 14.1 статті 14 розділу ІІ Кодексу, незалежно від наявності інших визначень цього терміну у нормативно-правових актах.

 

Опрос