Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как выписывается налоговая накладная, которой оформляется распределение суммы НДС, для включения части в налоговый кредит, – по каждому приобретению или общей суммой? Если общей суммой, что тогда указывается в гр. 3, 4, 5, 6 налоговой накладной? Как Вы относитесь к тому, что выписка такой налоговой накладной (плательщиком НДС самому себе) положениями ст. 201 НКУ не предусмотрена?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Як виписується податкова накладна, якою оформляється розподіл суми ПДВ, для включення частини у податковий кредит, – по кожному придбанню чи загальною сумою? Якщо загальною сумою, що тоді зазначається у гр. 3, 4, 5, 6 податкової накладної? Як Ви ставитесь до того, що виписка такої податкової накладної (платником ПДВ самому собі) положеннями ст. 201 ПКУ не передбачена?

 

Окрема податкова накладна на коригування розподілу сум податкового кредиту не виписується. Формування податкового кредиту і відображення його в реєстрі здійснюється на підставі податкових накладних, отриманих протягом звітного періоду. Якщо частку розподілу податкового кредиту між оподатковуваними і неоподатковуваними операціями вже визначено, то сума податку, вказана в податковій накладній, згідно з цією часткою вказується у відповідних графах реєстру отриманих податкових накладних.

 

Опрос