Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начисляются ли налоговые обязательства по НДС лицом, которое своевременно подало заявление на регистрацию обязательным плательщиком НДС, за период с первого числа месяца, следующего за месяцем достижения объема налогооблагаемых операций в 300 тыс. грн., и до момента регистрации плательщиком НДС?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Чи нараховуються податкові зобов’язання з ПДВ особою, яка своєчасно подала заяву на реєстрацію обов’язковим платником ПДВ, за період з першого числа місяця, наступного за місяцем досягнення обсягу оподатковуваних операцій в 300 тис. грн., і до моменту реєстрації платником ПДВ?

 

Так, нараховуються. Підпункт 183.10 поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності. У разі здійснення оподатковуваних операцій податкові зобов’язання слід нараховувати. Тому піклуйтесь про своєчасне подання заяв на реєстрацію в якості платника податку на додану вартість.

 

Опрос