Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Подпадают ли под действие п. 186.3 и пп. 196.1.14 НКУ (не объект налогообложения НДС) услуги технической поддержки стандартного аппаратного и программного обеспечения оборудования связи, ведь в данном случае предприятие не создает программное обеспечение как товар или нематериальный актив?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Чи підпадають під дію п. 186.3 та пп. 196.1.14 ПКУ (не об’єкт оподаткування ПДВ) послуги технічної підтримки стандартного апаратного і програмного забезпечення обладнання зв’язку, адже в даному випадку підприємство не створює програмне забезпечення як товар чи нематеріальний актив?

 

З метою застосування норм розділу V Кодексу, зокрема, підпункту 196.1.14 пункту 196.1 статті 196 розділу V Кодексу, до послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення відноситься виключно комплекс таких послуг, який надається одним платником податку стосовно безпосередньо ним розробленого та поставленого програмного забезпечення на користь інших осіб – покупців такого програмного забезпечення.

До операцій з постачання програмного забезпечення, якщо продавець (постачальник) такого програмного забезпечення не є його розробником, застосовується загальновстановлений порядок оподаткування та визначення місця постачання послуг.

 

Опрос