Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Плательщик НДС осуществляет облагаемые и необлагаемые НДС операции и распределяет налоговый кредит по товарам (услугам), которые одновременно участвуют и в тех, и в других операциях. В марте необлагаемых операций не было, только облагаемые. Нужно ли распределять в таком случае налоговый кредит?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Платник ПДВ здійснює оподатковувані та неоподатковувані ПДВ операції та розподіляє податковий кредит по товарам (послугам), які одночасно беруть участь і в тих, і в інших операціях. В березні неоподатковуваних операцій не було, лише оподатковувані. Чи потрібно розподіляти у такому випадку податковий кредит?

 

Частка розподілу податкового кредиту між оподатковуваними і неоподатковуваними операціями розраховується на початку року за підсумками діяльності у попередньому році. Визначений відсоток співвідношення між оподатковуваними операціями і їх загальним обсягом використовується для розподілу податкового кредиту протягом усього календарного року. За підсумками звітного календарного року здійснюється перерахунок співвідношення між оподатковуваними операціями і їх загальним обсягом (для основних фондів такий перерахунок здійснюється через 12, 24 та 36 місяців).

Всі розрахунки здійснюються в додатку 7 до декларації у відповідних таблицях цього додатка, а результати відображаються у рядку 15 декларації.

 

Опрос