Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Такие вопросы относительно исправления ошибок: 1. При заполнении уточняющего расчета нужно из гр. 5 вычитать гр. 4 или наоборот? 2. Можно ли указывать отрицательные значения в гр. 6 уточняющего расчета? 3. В декларации за какой период следует корректировать стр. 24 – за тот период, в котором обнаружена ошибка и подан уточняющий расчет, или за следующий период?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Такі питання щодо виправлення помилок:
1. При заповненні уточнюючого розрахунку потрібно від гр. 5 віднімати гр. 4 чи навпаки?
2. Чи можна зазначати від’ємні значення у гр. 6 уточнюючого розрахунку?
3. В декларації за який період слід коригувати р. 24 – за той період, в якому виявлено помилку і подано уточнюючий розрахунок чи за наступний період?

 

1. Так, якщо значення графи 5 менше за значення графи 4, графа 6 має бути заповнена зі знаком «мінус».

2. Значення графи 6 уточнюючого розрахунку дорівнює різниці між графою 5 (новий показник) та графою 4 (показник, який підлягає виправленню і перенесений в уточнюючий розрахунок з уже зданої декларації).

3. Роз’ясню ситуацію на прикладі. Припустимо, помилка призвела до неправильного значення рядка 24 у декларації за березень, а виявлена при складанні декларації за червень. У такому випадку треба подати уточнюючий розрахунок за березень. За квітень та за травень треба подати уточнюючий розрахунку тому випадку, якщо помилка вплинула на значення рядка 23 або 25 декларації за квітень або травень. Якщо помилка не вплинула на розрахунки з бюджетом за ці місяці, то й уточнюючих розрахунків подавати не треба. У декларації за червень слід враховувати вже правильні уточнені показники.

Опрос