Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Наше предприятие получило предоплату от контрагента 01.04.2011 г., но оплата состоялась после окончания рабочего дня на предприятии и бухгалтер увидела поступление средств только на следующий день, когда и выписала налоговую накладную и зарегистрировала в ЕРНН. Является ли данная ситуация нарушением порядка оформления налоговой накладной? Какие могут быть применены санкции за это?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Наше підприємство отримало передоплату від контрагента 01.04.2011 р., але оплата відбулась після закінчення робочого дня на підприємстві і бухгалтер побачила надходження коштів лише наступного дня, коли й виписала податкову накладну і зареєструвала в ЄРПН. Чи є дана ситуація порушенням порядку оформлення податкової накладної? Які можуть бути застосовані санкції за це?

 

Цитую Податковий кодекс: «201.4. Податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця».

Пункт 201.10 статті 201 розділу V Кодексу (другий абзац): при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку – продавець товарів/послуг зобов’язаний надати покупцю податкову накладну після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Тому Вашу ситуацію розумію, але все одно не баріться з випискою та реєстрацією податкових накладних.

Опрос