Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Из норм п. 200.4 НКУ следует, что в периоде первого события (в части услуг от нерезидента с местом поставки на территории Украины) отражаются налоговые обязательства, а в следующем периоде – налоговый кредит и возникает право на заполнение гр. 4 приложения 2 (поскольку оплатой считается отражение в составе налоговых обязательств). Разделяете ли Вы такую позицию?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

З норм п. 200.4 ПКУ випливає, що в періоді першої події (в частині послуг від нерезидента з місцем постачання на території України) відображаються податкові зобов’язання, а в наступному періоді – податковий кредит і виникає право на заповнення гр. 4 додатка 2 (оскільки оплатою вважається відображення у складі податкових зобов’язань). Чи поділяєте Ви таку позицію?

 

Звісно так, адже по окремій декларації може й не виникнути суми податку на додану вартість до сплати.

 

Опрос