Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В п. 198.6 НКУ речь идет о полученных, но не отраженных налоговых накладных. Как с этим соотносится позиция ГНАУ относительно необходимости получения документального подтверждения опоздания налоговой накладной и зачем такое подтверждение вообще требуется?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

У п. 198.6 ПКУ йдеться про отримані, але не відображені податкові накладні. Як з цим співвідноситься позиція ДПАУ щодо необхідності отримання документального підтвердження запізнення податкової накладної та навіщо таке підтвердження взагалі потрібно?

 

Це питання вже розглянуто раніше. Загальна рекомендація – відображати у реєстрі податкові накладні в момент отримання, а якщо податкову накладну отримано із запізненням – мати документальне підтвердження цього.

 

Опрос