Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

С учетом положений п. 199.1 и п. 198.5 НКУ, значит ли это, что налоговый кредит следует распределять не раньше использования (списания) ТМЦ или в меру начисления амортизации на основные средства, а не в момент их приобретения или осуществления предварительной оплаты?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

З урахуванням положень п. 199.1 та п. 198.5 ПКУ, чи означає це, що податковий кредит слід розподіляти не раніше використання (списання) ТМЦ або в міру нарахування амортизації на основні засоби, а не в момент їх придбання або здійснення попередньої оплати?

 

Для зручності у Кодексі прописано, що частка розподілу податкового кредиту між оподатковуваними і неоподатковуваними операціями розраховується на початку року та застосовується протягом усього календарного року. При цьому дата виникнення права на податковий кредит визначена у статті 198 Кодексу і не залежить від дати списання товарів.

 

Опрос