Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Будет ли признана недействительной (с лишением права на налоговый кредит) налоговая накладная, составленная на русском языке?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Чи буде визнана недійсною (з позбавленням права на податковий кредит) податкова накладна, складена російською мовою?

 

Повторюся, податкову накладну слід складати державною мовою. Форм податкових накладних російською чи іншими мовами не затверджено та у Міністерстві юстиції не зареєстровано. Податкова накладна є податковим документом (пункт 201.6 статті 201 розділу V Податкового кодексу), а мовою роботи, діловодства і документації, а також взаємовідносин державних, партійних, громадських органів, підприємств, установ і організацій є українська мова (стаття 11 Закону України № 8312-ХІ «Про мови в Українській РСР» з урахуванням внесених до нього змін і доповнень).

 

Опрос