Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Облагается ли с 01.01.2011 г. предоставление образовательных услуг налогом на добавленную стоимость? А также облагается ли НДС предоставление информационно-консультационных услуг по проведению приемов, презентаций и переговоров на английском языке для юридических лиц, связанных с международной деятельностью?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Чи оподатковується з 01.01.2011 р. надання освітніх послуг податком на додану вартість? А також чи оподатковується ПДВ надання інформаційно-консультаційних послуг з проведення прийомів, презентацій та переговорів англійською мовою для юридичних осіб, пов’язаних з міжнародною діяльністю?

 

Від оподаткування податком на додану вартість звільняються освітні послуги, перераховані у підпункті 197.1.2 статті 197 Податкового кодексу. Крім того, Вам надано письмовий запит, який надійшов до ДПА України, буде надана відповідь.

 

Опрос