Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

С 01.01.2011 г. мы распределяем кредит согласно ст. 199 НКУ. Имеем ли мы право отнести на расходы в І квартале сумму налогового кредита на основании пп. 139.1.6?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

З 01.01.2011 р. ми розподіляємо кредит згідно із ст. 199 ПКУ. Чи маємо ми право віднести на витрати в І кварталі суму податкового кредиту на підставі пп. 139.1.6?

 

Це не про податок на додану вартість. Питання переадресовано до Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби України (idd@sta.gov.ua), чекайте офіційної відповіді. Від себе скажу, що ніяких змін у віднесенні податкового кредиту до витрат не відбулося і таке право у Вас є.

 

Опрос