Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как в Декларации по НДС отразить сторно налогового кредита по такой операции, как порча товаров? Отдельная строка для этого (как в старой форме) не предусмотрена. А если отразить через уточняющий расчет, то не будет ли автоматом начислен штраф, который в данном случае неправомерен, ведь ошибки как таковой не было?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Як в Декларації з ПДВ відобразити сторно податкового кредиту по такій операції, як псування товарів? Окремого рядка для цього (як в старій формі) не передбачено. А якщо відобразити через уточнюючий розрахунок, то чи не буде автоматом нараховано штраф, який в даному випадку неправомірний, бо помилки як такої не було?

 

Я би пропонував скористатися пунктом 198.5 статті 198 Податкового кодексу та визнати умовний продаж таких товарів.

 

Опрос