Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какова судьба валовых расходов, «зависших» в составе ТМЦ по п. 5.9 Закона о прибыли по состоянию на 1 апреля? Можно ли будет в дальнейшем включить эти суммы в себестоимость товаров при их реализации? Как отразить такие расходы в отчетности?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 20.04.2011
Утратил силу

Яка доля валових витрат, що «зависли» у складі ТМЦ за п. 5.9 Закону про прибуток станом на 1 квітня? Чи можна буде потім включити ці суми у собівартість товарів при їх реалізації? Як відобразити такі витрати у звітності?

 

Оскільки питання стосується оподаткування прибутку, його вже переадресовано до Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби України (idd@sta.gov.ua), та на сайті ДПА України Ви знайдете відповідь.

 

Опрос