Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Плательщик НДС осуществил операции по поставке товаров/услуг, но не зарегистрировал налоговую накладную по данной операции в Едином реестре налоговых накладных в день ее выписки. Можно ли зарегистрировать указанную накладную на следующий день и сохраняется ли в таком случае право покупателя на налоговый кредит?

АФ "Бізнес-Рішення"
Вопросы-ответы от 28.03.2011
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Бізнес-Рішення»
Е-mail: office@ug.com.ua
http://www.ug.com.ua
Тел.: (044)
502-51-59; факс (044) 233-85-71

? Платник ПДВ здійснив операції з постачання товарів/послуг, але не зареєстрував податкову накладну по даній операції в Єдиному реєстрі податкових накладних в день її виписки. Чи можна зареєструвати зазначену накладну наступного дня і чи зберігається в такому випадку право покупця на податковий кредит?

 

Нагадаємо, що з 01.01.2011 р., відповідно до п. 201.10 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку – продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Слід зазначити, що п. 11 підр. 2 р. XX «Перехідні положення» ПКУ визначено, яку саме податкову накладну платники податку на додану вартість – продавці повинні реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних перед наданням її покупцеві.

Реєстрації підлягає податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить:

понад 1 мільйон гривень – з 1 січня 2011 року;

Опрос