Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как уплачивать единый налог субъектам малого предпринимательства – юридическим лицам в условиях действия Налогового кодекса Украины?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 11.03.2011
Утратил силу

? Як сплачувати єдиний податок суб'єктам малого підприємництва – юридичним особам в умовах дії Податкового кодексу України?

 

Головний державний податковий ревізор-інспектор Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших обов'язкових податків і зборів (обов'язкових платежів) ДПС України З. Ворона зазначила, що задекларовані в Розрахунку суми єдиного податку за звітні періоди 2011 року повинні сплачуватися до місцевих бюджетів у розмірі 43 %, а решта 57 % єдиного соціального внеску – на окремий рахунок, тобто розподіл коштів Держказначейством не здійснюється.

Враховуючи затримку з відкриттям нових рахунків для зарахування єдиного податку, автор повідомила, що авансові платежі по єдиному податку, які надійшли на старі розподільчі рахунки у січні–лютому 2011 року за звітні періоди 2011 року, розподіляються Держказначейством за старим порядком.

Докладніше – у публікації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос