Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какое количество наемных работников возможно для ЧП-единщика в соответствии с НКУ?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Яка кількість найманих працівників можлива для ПП-єдинника згідно з ПКУ?

 

Необхідно зазначити, що відповідно до пункту 1 підрозділу 8 Перехідних положень Податкового кодексу України з 1 січня 2011 року до внесення змін до відповідного розділу Кодексу в частині оподаткування суб'єктів малого підприємництва діє Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності малого підприємництва» з урахуванням певних особливостей. У цілому ж, підстави для застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності із прийняттям Кодексу не змінились. Таким чином, як і раніше, сплачувати єдиний податок можуть фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 10 осіб.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос