Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Что это за такая загадочная сфера информатизации и подпадает ли под эту категорию предоставление услуг юридическим лицам (на общей системе налогообложения) по юридическому сопровождению предпринимательской деятельности (подбор персонала)? Если не подпадает, то каким образом оформить договор, чтобы при оплате услуг (по актам выполненных работ) юридические лица могли отнести такие платежи на валовые расходы?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Що це за така загадкова сфера інформатизації та чи підпадає під цю категорію надання послуг юридичним особам (на загальній системі оподаткування) з юридичного супроводу підприємницької діяльності (добір персоналу)? Якщо не підпадає, то яким чином оформити договір, щоб при оплаті послуг (за актами виконаних робіт) юридичні особи могли віднести такі платежі на валові витрати?

 

Виходячи зі змісту пп. «в» п. 186.3 ст. 186 ПК до послуг у сфері інформатизації належать послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем. Тобто, згідно з наведеною Вами нормою, до складу витрат юридичної особи включаються витрати, понесені у зв'язку з придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність виключно у сфері інформатизації. Таким чином, юридична особа не матиме права віднести до витрат суми, сплачені фізичній особі-підприємцю у зв'язку з отриманням юридичного супроводження підприємницької діяльності та підбору персоналу.

Звертаємо увагу на те, що розділ Кодексу, що регулює порядок сплати податку на прибуток підприємств, застосовується під час розрахунків з бюджетом починаючи з доходів і витрат, що отримані і проведені з 1 квітня 2011 року.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос