Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должно ли физлицо-СПД уплачивать единый социальный взнос, если оно не ведет деятельности и не имеет доходов?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Чи повинна фізособа-СПД сплачувати єдиний соціальний внесок, якщо вона не веде діяльності і не має доходів?

 

Відповідно до положень статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» платниками внеску є, зокрема, фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.

Закон не знімає обов'язку сплачувати єдиний соціальний внесок з фізичних осіб – підприємців, які не здійснюють господарську діяльність та не одержують доходи. Таким чином, уникнути сплати єдиного соціального внеску можливо лише шляхом зняття фізичної особи з реєстрації як підприємця.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос