Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с п. 172.3 НК доход от продажи недвижимости уплачивается исходя из оценочной стоимости. Порядок определения оценочной стоимости устанавливается КМУ. Когда будет разработан порядок определения оценочной стоимости? Могу ли я продать гараж до утверждения такого порядка?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Згідно з п. 172.3 ПК дохід з продажу нерухомості сплачується виходячи з оціночної вартості. Порядок визначення оціночної вартості встановлюється КМУ. Коли буде розроблено порядок визначення оціночної вартості? Чи можу я продати гараж до затвердження такого порядку?

 

На даний момент визначення оціночної вартості нерухомості та об'єктів незавершеного будівництва здійснюється відповідно до Національного стандарту № 1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1440 від 10.09.2003, Національного стандарту № 2 «Оцінка нерухомого майна», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1442 від 28.10.2004 та Методики оцінки майна, затвердженої постановою КМУ № 1891 від 10.12.2003. Тобто на даний момент порядок визначення оціночної вартості вищезазначених об'єктів вже існує.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос