Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как частному предпринимателю правильно перейти с единого налога на общую систему налогообложения? Какими нормативными документами при этом следует руководствоваться?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Як приватному підприємцю правильно перейти з єдиного податку на загальну систему оподаткування? Якими нормативними документами при цьому слід керуватися?

 

При переході зі спрощеної на загальну систему оподаткування слід керуватись положеннями Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності малого підприємництва» № 727 від 03.07.1998 (далі – Указ) та Наказу Державної податкової адміністрації України «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі» № 599 від 29.10.1999 (далі – Наказ).

Так, згідно з п. 4 Указу відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування можна з початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) у разі подання відповідної заяви до органів державної податкової служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення попереднього звітного (податкового) періоду (кварталу). Відповідно до п. 6 Наказу після закінчення терміну дії Свідоцтва воно підлягає поверненню разом з усіма Довідками в 5-денний термін до органу державної податкової служби, який їх видав.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос