Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Учитывая изменения в действующем законодательстве и принятие Налогового кодекса, объясните, пожалуйста, подлежит ли в 2011 году налогообложению пособие по беременности и родам, которое предоставляется за счет средств Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Враховуючи зміни в чинному законодавстві та прийняття Податкового кодексу, поясніть, будь-ласка, чи підлягає у 2011 році оподаткуванню допомога по вагітності та пологах, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності?

 

Податковий кодекс, на відміну від Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» у редакції, що діяла до набрання кодексом чинності, не містить прямої норми щодо того, що суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами не підлягають оподаткуванню. Однак це випливає з положень ст. 165 ПК України, згідно яких до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються суми державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат тощо, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос