Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с последними изменениями в законодательстве госслужащие должны декларировать свои доходы по своему налоговому адресу. Что имеется в виду под налоговым адресом – место регистрации или место работы?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Відповідно до останніх змін у законодавстві держслужбовці повинні декларувати свої доходи за своєю податковою адресою. Що мається на увазі під податковою адресою – місце реєстрації чи місце роботи?

 

Відповідно до ст. 45 ПК України податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в органі державної податкової служби.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос