Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какой порядок распределения суммы единого налога СПД-предпринимателя при месячной уплате в 2011 г. в бюджет?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Який порядок розподілу суми єдиного податку СПД-підприємця при місячній сплаті у 2011 р. в бюджет?

 

З 01.01.2011 набули чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 507 від 16.03.2000, що роз'яснює порядок сплати єдиного податку. Так, відповідно до вказаних змін з початку поточного року платник зобов'язаний сплачувати 43 відсотки нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету і 57 відсотків нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Розподіл сплачених суб'єктом малого підприємництва сум єдиного податку Державною казначейською службою не здійснюється. Наведені норми кореспондують тим, що містяться у підрозділі 8 Перехідних положень ПК України.

Офіційне роз'яснення з цього питання надане у листі Державної податкової адміністрації України № 29263/7/15-0117 від 29.12.2010.

Отже, на наше переконання, орган державної податкової служби неправомірно вимагає сплати 100 відсотків від нарахованого єдиного податку на рахунок відповідного бюджету.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос