Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Почему ПФ требует доплату за ІІІ и IV кв. 2010 г. у предпринимателей на фиксированном налоге, если Закон о ЕСВ начал действовать с 01.01.2011 г.?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Чому ПФ вимагає доплату за ІІІ і IV кв. 2010 р. у підприємців на фіксованому податку, якщо Закон про ЄСВ почав діяти з 01.01.2011 р.?

 

Відповідно до Закону № 2461-VI від 8 липня 2010 року, який вступив в силу з 17.07.2010 року, встановлено, що Фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, зобов'язані сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду у розмірі, який визначається ними самостійно.

При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати, у 2010 році мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить у:

липні – вересні – 294,82 грн.;

жовтні – листопаді – 301,12 грн.;

грудні – 306,10 грн.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос