Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Будет ли как и раньше возвращаться налог в связи с обучением в вузах и т.д.? Какие документы необходимы? Будут ли учитываться при этом льготы налогоплательщика?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Чи буде як і раніше повертатися податок у зв'язку з навчанням у вузах і т.д.? Які документи необхідні? Чи будуть враховуватися при цьому пільги платника податків?

 

Податковим кодексом України передбачено право платника на податкову знижку. Так, згідно зі ст. 166 ПК України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення власного оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року суму коштів суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

Така сума не може перевищувати розміру доходу, визначеного в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос