Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какая ставка налога должна быть применена для наследника-нерезидента, который является членом семьи наследодателя первой степени родства и который наследует от наследодателя-резидента? То есть 0 процентов или 15 процентов?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Яка ставка податку повинна бути застосована для спадкоємця-нерезидента, який є членом сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення і який спадкує від спадкодавця-резидента? Тобто 0 відсотків чи 15 відсотків?

 

Згідно з положеннями ст. ст. 167 та 174 ПК України будь-який об'єкт спадщини, успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента оподатковується за ставкою 15 відсотків від вартості об'єкта спадщини. У разі якщо вартість об'єкта спадщини перевищуватиме десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня поточного податкового року, ставка податку становитиме 17 відсотків суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого за ставкою 15 відсотків.

При цьому слід мати на увазі, що нотаріус вправі видати спадкоємцю-нерезиденту свідоцтво про право на спадщину лише за наявності документа про сплату таким спадкоємцем податку з вартості об'єкта спадщини.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос