Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Физическое лицо (резидент) владеет правом собственности на торговую марку и передает право пользования юридическому лицу. Является ли доход, полученный от юрлица в виде роялти, базой для начисления единого социального взноса? Какие особенности налогообложения?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011

Фізична особа (резидент) володіє правом власності на торгову марку і передає право користування юридичній особі. Чи є доход, отриманий від юрособи у вигляді роялті, базою для нарахування єдиного соціального внеску? Які особливості оподаткування?

 

Згідно зі ст. 170 ПК України роялті оподатковуються за правилами, встановленими для оподаткування дивідендів, за ставкою 15 (17) відсотків. Податковим агентом такої фізичної особи є юридична особа, якій передано право користування торгівельною маркою. Такий дохід фізичної особи остаточно оподатковується під час його виплати за його рахунок.

Аналіз положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» дозволяє стверджувати, що дохід у формі роялті не є базою нарахування єдиного соціального внеску.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос