Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Я частный предприниматель. До 2011 года состоял на едином налоге. Для того, чтобы осуществлять финансово-хозяйственную деятельность, в т. ч. и с государственными предприятиями, с 2011 г. перешел на общую систему налогообложения и подал заявление о регистрации плательщиком НДС. Налоговая отказала мне в регистрации, аргументируя тем, что согласно моего отчета за 2010 год я не осуществлял поставку товаров (услуг). Правомерно ли данное решение налоговой и есть ли какой-нибудь законный способ выхода из данной ситуации?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Я приватний підприємець. До 2011 року перебував на єдиному податку. Для того, щоб здійснювати фінансово-господарську діяльність, у т. ч. і з державними підприємствами, з 2011 р. перейшов на загальну систему оподаткування і подав заяву про реєстрацію платником ПДВ. Податкова відмовила мені в реєстрації, аргументуючи тим, що згідно з моїм звітом за 2010 рік я не здійснював поставку товарів (послуг).
Чи правомірно дане рішення податкової і є чи який-небудь законний спосіб виходу з даної ситуації?

 

Згідно з приписами п. 183.8 ПК України орган державної податкової служби має право відмовити в реєстрації особи як платника податку, якщо за результатами розгляду реєстраційної заяви та/або поданих документів встановлено, що, окрім іншого, особа не здійснює постачання товарів/послуг.

Звісно, Ви можете оскаржити таке рішення до вищестоящої податкової, але навряд чи це призведе до позитивного вирішення питання. Так, звичайно, Ви можете оскаржити таку відмову в судовому порядку за наявності підтвердження того, що Вами здійснювалась поставка товарів/послуг в минулих періодах.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос