Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Я плательщик единого налога. Обязана ли я платить взносы в ПФ и если да, то как они должны правильно называться при банковском перечислении? Почему по указаниям налоговой службы в І квартале 2011 г. единый налог мы платим 200 грн. по-старому, а не единый социальный взнос – 43 % и 57 %? Какими нормативными документами следует пользоваться в этих вопросах?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 10.02.2011
Утратил силу

Я платник єдиного податку. Чи зобов'язана я платити внески до ПФ і якщо так, то як вони повинні правильно називатися при банківському перерахуванні? Чому за вказівками податкової служби в І кварталі 2011 р. єдиний податок ми платимо 200 грн. по-старому, а не єдиний соціальний внесок – 43 % і 57 %? Якими нормативними документами потрібно користуватися в цих питаннях?

 

З 01.01.2011 набули чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 507 від 16.03.2000, що роз'яснює порядок сплати єдиного податку. Так, відповідно до вказаних змін з початку поточного року платник зобов'язаний сплачувати 43 відсотки нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету і 57 відсотків нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Розподіл сплачених суб'єктом малого підприємництва сум єдиного податку Державною казначейською службою не здійснюється. Наведені норми кореспондують тим, що містяться у підрозділі 8 Перехідних положень ПК України.

Офіційне роз'яснення з цього питання надане у листі Державної податкової адміністрації України № 29263/7/15-0117 від 29.12.2010.

Отже, на наше переконання, орган державної податкової служби неправомірно вимагає сплати 100 відсотків від нарахованого єдиного податку на рахунок відповідного бюджету.

У такому самому порядку сплачуватимуться єдиний податок та єдиний соціальний внесок і після 01.04.2011 у разі неприйняття найближчим часом чергових змін до законодавства, що регулює такий порядок.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос