Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Что делать предпринимателю, если по уважительным причинам он не смог лично подать декларацию до 20 числа и при этом пропустил также и 10-дневный срок для направления декларации почтой?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 25.01.2011
Утратил силу

Що робити підприємцю, якщо через поважні причини він не зміг особисто подати декларацію до 20 числа і при цьому пропустив також і 10-денний термін для направлення декларації поштою?

 

Згідно з п. 48.5 ст. 48 Податкового кодексу України податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до органу державної податкової служби. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником та особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос