Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В Налоговом кодексе осталась статья, которая требует представления отчетов недействующими предприятиями. Пенсионный фонд решил эту проблему, установив предоставление заявления о временном прекращении деятельности. Почему не может так же сделать и ГНАУ?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 25.01.2011
Утратил силу

У Податковому кодексі залишилась стаття, яка вимагає подання звітів недіючими підприємствами. Пенсійний фонд вирішив цю проблему, встановивши подання заяви про тимчасове припинення діяльності. Чому не може так само зробити і ДПАУ?

 

Ви праві, така стаття дійсно залишилась. Відповідно до п. 49.2 ст. 49 р. ІІ Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації, розрахунки щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

Додатки до податкової декларації є її невід'ємною частиною (абз. 3 п. 46.1 ст. 46 ПКУ).

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос