Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какой правовой статус будут иметь разъяснения, которые предоставляются в рамках данной кампании? Смогут ли налогоплательщики ссылаться на них при выборе модели поведения в налоговых правоотношениях?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 25.01.2011
Утратил силу

Який правовий статус матимуть роз'яснення, що надаються в рамках даної кампанії? Чи зможуть платники податків посилатися на них при виборі моделі поведінки у податкових правовідносинах?

 

Хочу звернути вашу увагу, що відповідно до п. 52.1 ст. 52 Податкового кодексу України за зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства.

Згідно з п. 52.2. ст. 52 ПКУ податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Отже, усні роз'яснення посадових осіб органів ДПС стосовно норм ПКУ, надані на конференціях, семінарах, гарячих лініях тощо, носять консультаційній характер, але дані роз'яснення не є податковими консультаціями, оскільки вони не носять індивідуального характеру.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос