Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Наше предприятие занимается импортом и оптовой торговлей нефтепродуктами. Собственных мест хранения нет, нефтепродукты хранятся на топливных терминалах по всей территории Украины, оттуда же происходит их отгрузка. В соответствии с пп. 250.2.2 НКУ налоговая декларация должна направляться по месту нахождения пунктов продажи топлива, кроме того, в соответствии с п. 250.8 НКУ предприятие должно подавать в налоговую инспекцию по своему местонахождению копии этих налоговых деклараций. В связи с этим, если у нас 10 мест хранения/отгрузки нефтепродуктов, КОАТУУ которых разные, должны ли мы зарегистрироваться в этих налоговых инспекциях как плательщики отдельных налогов и подать 10(!) налоговых деклараций и 10 их копий в свою налоговую инспекцию?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 25.01.2011
Утратил силу

Наше підприємство займається імпортом і оптовою торгівлею нафтопродуктів. Власних місць зберігання немає, нафтопродукти зберігаються на паливних терміналах по всій території України, звідти ж відбувається їх відвантаження. Згідно з пп. 250.2.2 ПКУ податкова декларація повинна подаватися за місцем знаходження пунктів продажу палива, крім того, згідно з п. 250.8 ПКУ підприємство повинно подавати до податкової інспекції за своїм місцезнаходженням копії цих податкових декларацій. У зв'язку з цим, якщо у нас 10 місць зберігання/відвантаження нафтопродуктів, КОАТУУ яких різні, чи повинні ми зареєструватися в цих податкових інспекціях як платники окремих податків і подати 10(!) податкових декларацій та 10 їх копій у свою податкову інспекцію?

 

Відповідно до п. 250.10 ст. 250 р. VIIІ «Екологічний податок» Податкового кодексу України у разі якщо:

– платник податку має кілька стаціонарних джерел забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів в межах кількох населених пунктів (сіл, селищ або міст) або за їх межами (коди згідно з Класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ) різні), то такий платник податку зобов'язаний подати до відповідного органу державної податкової служби за місцем розташування стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів податкову декларацію щодо кожного стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведеного для розміщення відходів місця чи об'єкта окремо (пп. 250.10.1 п. 250.10 ст. 250 ПКУ);

– платник податку має кілька стаціонарних джерел забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів в межах одного населеного пункту (села, селища або міста) або за його межами (код згідно з КОАТУУ один і той самий), то такий платник податку може подавати до відповідного органу державної податкової служби одну податкову декларацію податку за такі джерела забруднення (пп. 250.10.2 п. 250.10 ст. 250 ПКУ);

– платник податку перебуває на податковому обліку в місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з КОАТУУ), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради) (пп. 250.10.3 п. 250.10 ст. 250 ПКУ).

Опрос