Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Наше предприятие поставляет электроэнергию арендаторам и предприятию, которое купило у нас склад (находится на нашей территории). Лицензии на продажу электрической энергии мы не имеем. Как правильно оформить соглашения и первичные документы, во избежание санкций контролирующих органов?

АФ "Де Візу"
Вопросы-ответы от 03.12.2010
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Де Візу»
Е-mail: info@devisu.kiev.ua
http://www.devisu.ua
Тел. (044) 270-54-44

? Наше підприємство постачає електроенергію орендарям та підприємству, яке купило у нас склад (знаходиться на нашій території). Ліцензії на продаж електричної енергії ми не маємо. Як правильно оформити угоди та первинні документи, щоб уникнути санкцій контролюючих органів? 

 

Взаємовідносини, які виникають в процесі купівлі-продажу електроенергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку), регулюються Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕУ від 31.07.96 р. № 28 (далі – Правила № 28). 

Згідно з Правилами № 28 терміни та визначення вживаються в таких значеннях:

постачальник електричної енергії – суб'єкт господарювання, який отримав ліцензію НКРЕ на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії;

споживач електричної енергії – юридична або фізична особа, що використовує електричну енергію для забезпечення потреб власних електроустановок на підставі договору;

Опрос