Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Новое от Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Комментарии от 05.07.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

Нове від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Змінено умови оздоровлення дітей у 2010 році

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вніс зміни до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17.

Змінами встановлено, що правління відділення Фонду відповідно до кошторису програми відділення Фонду щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей щороку визначає суму коштів Фонду на часткове фінансування оздоровлення дітей не лише для обласних, міських (міст Києва і Севастополя) та республіканських (АР Крим) організацій професійних спілок, що організовують оздоровлення дітей і самостійно закуповують путівки безпосередньо в дитячих закладах оздоровлення, а й для первинних організацій.

Крім того, як виняток у 2010 р. правлінням відділень Фонду дозволено приймати рішення щодо фінансування за рахунок коштів Фонду оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення літньої оздоровчої зміни не менше 14 днів та зимової оздоровчої зміни – не менше 12 днів.

Зміни у порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування

Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності внесено зміни до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що оплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 р. № 12.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос