Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

У предприятия в І квартале 2008 года не было валовых доходов, кроме возвратной финансовой помощи от физического лица – учредителя. Имеем ли мы право включить в декларацию о прибыли предприятия за данный период расходы, понесенные в І квартале (заработная плата, амортизация)?

Украинская ассоциация сертифицированных бухгалтеров и аудиторов
Вопросы-ответы от 04.10.2010
Утратил силу

Матеріал надано
Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів і аудиторів
http://www.uacaa.org

? У підприємства в І кварталі 2008 року не було валових доходів, окрім поворотної фінансової допомоги від фізичної особи – засновника. Чи маємо ми право включити в декларацію про прибуток підприємства за даний період витрати, понесені в І кварталі (заробітна плата, амортизація)?

 

Згідно з п. 5.2 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»:

Опрос