Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Насколько необходимо главному бухгалтеру, работающему на предприятии, которое занимается торговлей ЦБ, иметь сертификат по финансовому мониторингу (или свидетельство о получении знаний для работы по учету ЦБ и т. п.)?

Украинская ассоциация сертифицированных бухгалтеров и аудиторов
Вопросы-ответы от 01.10.2010
Утратил силу

Матеріал надано
Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів і аудиторів
http://www.uacaa.org

? Наскільки необхідно головному бухгалтеру, який працює на підприємстві, що займається торгівлею ЦП, мати сертифікат з фінансового моніторингу (або свідоцтво про одержання знань для роботи з обліку ЦП тощо)?

 

В п. 3 гл. 2 Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами, затверджених рішенням ДКЦПФР від 26.05.2006 р. № 346, зазначено одну з умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку з торгівлі цінними паперами:

Згідно з нормами п. 28 ч. 2 ст. 7 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» від 30.10.96 р. № 448/96-ВР ДКЦПФР визначає професійні вимоги до керівників, головних бухгалтерів та керівників структурних підрозділів професійних учасників ринку цінних паперів.

Опрос