Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие предоставило работнику кредит на обучение его ребенка, перечислив эту сумму учебному заведению. Кредит погашается путем удержания из заработной платы работника. Договор на обучение заключен между предприятием, работником и вузом. В платежном документе указано, что плательщиком является физическое лицо. Имеет ли право такое физическое лицо на налоговый кредит и если да, то какие документы необходимо предоставить в налоговый орган?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Підприємство надало працівнику кредит на навчання його дитини, перерахувавши цю суму навчальному закладу. Кредит погашається шляхом утримання із заробітної плати працівника. Договір на навчання укладено між підприємством, працівником та вузом. У платіжному документі зазначено, що платником є фізична особа. Чи має право така фізична особа на податковий кредит і якщо так, то які документи потрібно надати до податкового органу?

 

Законом України від 22.05.2003 р. № 889-IV «Про податок з доходів фізичних осіб» визначено, що до складу податкового кредиту включаються фактично понесені витрати, підтверджені платником податку документально, а саме: фіскальним або товарним чеком, касовим ордером, товарною накладною, іншими розрахунковими документами або договором, які ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) та визначають суму таких витрат.

Опрос